TECHNOLOGIE ANTYPOŚLIZGOWE I BEZPIECZEŃSTWO RUCHU

W oparciu o dotychczasowe doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa środowiskowego i chcąc stale dopasowywać swoją działalność zawodową do potrzeb rynkowych, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty o usługi, dzięki którym minimalizujemy ryzyko wystąpienia wypadków. Nawiązanie współpracy z rynkiem amerykańskim i nasza ostatnia inwestycja w innowacyjne technologie, pozwoliła na rozwój firmy w kierunku zaspokojenia potrzeb klientów z zakresu bezpieczeństwa ruchu.

Aplikacja technologii AST gwarantuje Państwu bezpieczne posadzki, dzięki którym jesteśmy w stanie zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia wypadków przez poślizgnięcia, zapobiegać wielu skutkom prawnym i finansowym. Staramy się wykluczać zdarzenia, które mają bezpośredni wpływ postrzeganie firm i mogą narażać naszych klientów na straty wizerunkowe.

Dysponujemy siedmioma różnymi technologiami antypoślizgowymi, które dopasowujemy w zależności od rodzaju posadzki i miejsca przeznaczenia, a ich kompleksowość otwiera drogę do zachowania wieloletniego bezpieczeństwa na niemal każdym rodzaju powierzchni użytkowych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Anti Slide Technology

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *