TECHNOLOGIE ANTYPOŚLIZGOWE I BEZPIECZEŃSTWO RUCHU

W oparciu o dotychczasowe doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa środowiskowego i chcąc stale dopasowywać swoją działalność zawodową do potrzeb rynkowych, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty o usługi, dzięki którym minimalizujemy ryzyko wystąpienia wypadków. Nawiązanie współpracy z rynkiem amerykańskim i nasza ostatnia inwestycja w innowacyjne technologie, pozwoliła na rozwój firmy w kierunku zaspokojenia potrzeb klientów z zakresu bezpieczeństwa ruchu.

Aplikacja technologii AST gwarantuje Państwu bezpieczne posadzki, dzięki którym jesteśmy w stanie zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia wypadków przez poślizgnięcia, zapobiegać wielu skutkom prawnym i finansowym. Staramy się wykluczać zdarzenia, które mają bezpośredni wpływ postrzeganie firm i mogą narażać naszych klientów na straty wizerunkowe.

Dysponujemy siedmioma różnymi technologiami antypoślizgowymi, które dopasowujemy w zależności od rodzaju posadzki i miejsca przeznaczenia, a ich kompleksowość otwiera drogę do zachowania wieloletniego bezpieczeństwa na niemal każdym rodzaju powierzchni użytkowych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Anti Slide Technology

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *